Login: Hasło:
Organizator konkursu
Partnerzy
obrazek obrazek obrazek
O konkursie

Pierwszy w Polsce, jedyny oficjalny konkurs Miss BumBum Polska. Wydarzenie, jakiego jeszcze nie było.

Inspiracją do zorganizowania polskiej edycji Miss BumBum było zamiłowanie do piękna kobiecego ciała, zgrabnej kobiecej sylwetki i zdrowego stylu życia. Wzorem i bezpośrednim bodźcem są coroczne wybory Miss Bumbum Brasil w kraju, który słynie z zamiłowania do dużych, okrągłych pośladków i kobiecych kształtów. W Brazylii konkurs ten jest wielkim wydarzeniem, którym żyje cały kraj, a zwyciężczyni zyskuje sławę i rzeszę fanów oraz wielką popularność.
Zgrabne, okrągłe damskie pośladki cieszą oko zarówno Pań jak i Panów, stanowią synonim kobiecości. Dlatego też warto podkreślić tą piękną część ciała.
Obserwując ile uwagi Panie przykładają do swojej diety jak również do tego jak prezentuje się i w jakiej kondycji jest ich ciało – śmiało chwaląc się postępami w mediach społecznościowych – tym samym, dążąc do osiągnięcia najprzyjemniejszych dla oka wyników, mamy przyjemność stworzyć możliwość ciekawej rywalizacji w efektach pracy oraz inspiracji dla wszystkich do dbania o swoją sylwetkę i zdrowie.

Już w tym roku znajdziemy i wyróżnimy Polkę z najwspanialszym ciałem, a konkretnie najpiękniejszymi pośladkami w kraju. Wybierzemy pierwszą w historii Miss BumBum Polska!

Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych przez oficjalny formularz na www.missbumbum.pl – wybieramy kandydatki, które zapraszamy na casting.
Casting przebiega pod okiem elitarnej komisji(jury), której skład również będzie interesujący .
Decydującym czynnikiem kwalifikacji kandydatki do kolejnego etapu będzie ocena – na którą składają się ocena w kategoriach takich jak: ogólna prezencja, osobowość, komunikatywność i urok osobisty, który niewątpliwie ma duże znaczenie.
Wielki Finał Konkursu odbędzie się latem 2017 w jednej z nadmorskich miejscowości i będzie wielkim wydarzeniem.
Już niedługo wybierzemy Miss BumBum Polska 2017, jak również wyróżnimy Pierwszą i Drugą Vicemiss BumBum Polska oraz Miss Publiczności. Na każdą wyróżnioną finalistkę czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych Sponsorów jak również kontrakt i możliwość współpracy z Agencją Promocyjną będącą naszym Partnerem.